No title

 

 

Výsledky 2018

 

Výsledky 2016

 

Výsledky 2014

 

Výsledky 2012

 

Výsledky 2010

 

Výsledky 2008

 

schinzel, fotograficka soutěž, foto, příroda, reportáž, fotografie, Středisko volného času , Rýmařov

 

schinzel, fotograficka soutěž, foto, příroda, reportáž, fotografie, Středisko volného času , Rýmařov

 

 

   
 

 

PARTNEŘII:


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:













 



 


Výsledky 2018

 

 Kategorie: Příroda

1. místo

František Novotný

Podzim, 1, Podzim 2

 

2. místo

Vladimír Gahura

Vlha

 

3. místo

Ján Záhornatský

Ekologie 2016




 Kategorie: Reportáž dokument


1. místo

Ján Záhornatský

Čekání



2. místo

Jan Hrubý

Manekýny 1, Manekýny 2, Manekýny 3,

 

3. místo

Radoš Notek

V kovárně 1, V kovárně 2, V kovárně 3




 Kategorie: Volné téma

1. místo

Josef Londa

Balkony

 

2. místo

František Novotný

Lucky

 


3. místo

Jan Hrubý

Čekání

 
 

 


Čestné uznání

Jan Hrubý - Světla 1, Světla 2,

Kategorie devátých tříd ZŠ Rýmařov

1. místo Jana Havlíková - Cesta do nebe, Cesta za svobodou
2. místo Lucie Ondráková - Světlo záchrany
3. místo Lucie Ondráková - Rozvernost

 

Fotografie použité pro výstavu

Volné téma Vladimír Gahura Návštěva galerie 1
Volné téma Vladimír Gahura Návštěva galerie 2
Volné téma Vladimír Gahura Návštěva galerie 3
Volné téma Lukáš Ondrášek Monte Guglielmo
Volné téma Lukáš Ondrášek Monte Guglielmo
Volné téma Lukáš Ondrášek Monte Guglielmo
Volné téma Libor Havlík Bílý tygr, ZOO Liberec
Volné téma Libor Havlík Komodský drak, ZOO Praha
Volné téma Zdeněk Knapik Moravské zátiší
Volné téma Josef Londa Šaliny
Volné téma František Novotný Radost
Volné téma František Novotný Ateliér kočky
Volné téma Pavel Novotný Vodní hladina
Volné téma Bedřich Randýsek Špulky
Volné téma Vlasta Štochlová Světlo 1
Volné téma Vlasta Štochlová Světlo 2
Volné téma Vlasta Štochlová Světlo 3



Reportáž dokument Lukáš Ondrášek Cornalba
Reportáž dokument Lukáš Ondrášek Cornalba
Reportáž dokument Lukáš Ondrášek Cornalba
Reportáž dokument Josef Londa Těžba dřeva 1
Reportáž dokument Josef Londa Těžba dřeva 2
Reportáž dokument Josef Londa Těžba dřeva 3
Reportáž dokument Josef Londa Těžba dřeva 4
Reportáž dokument Ján Záhornacký Komunikace
Reportáž dokument Jan Hrubý Basista 1
Reportáž dokument Jan Hrubý Basista 2
Reportáž dokument Jan Hrubý Jazzfestival 1
Reportáž dokument Jan Hrubý Jazzfestival 2
Reportáž dokument Jiří Kočí Střet
Reportáž dokument Jiří Kočí Boj muže proti muži
Reportáž dokument Jiří Kočí V táboře
Reportáž dokument Jaromír Evják Smutek
Reportáž dokument Veronika Drtilová Malý italský rybář



Příroda Karel Návrat Vlha
Příroda Ján Záhornacký Moravské pole 1
Příroda Ján Záhornacký Moravské pole 2
Příroda Ján Záhornacký Moravské pole 3
Příroda Vladimír Gahura Vážky 1
Příroda Vladimír Gahura Vážky 2
Příroda Vlasta Štochlová Ajabu
Příroda Vlasta Štochlová Irbis neboli levhart sněžný
Příroda Veronika Drtilová Bílé duny
Příroda Vladimír Gahura Lovec lososů
Příroda Bedřich Randýsek Les

 

 


 

 

© Středisko volného času Rýmařov 2006 - všechna práva vyhrazena / all rights reserved
stránky vytvořil a spravuje Jakub Vala 2014